Pořádek v kanceláři? Jednoduše a prakticky!

Dokladů a dokumentů v papírové podobě skutečně neubývá. S tím s vámi stoprocentně souhlasíme. I když se vše dnes vyřizuje a ukládá elektronicky a bez této techniky si kancelářskou práci již nedovedeme prakticky představit, evidence v papírové formě stále trvá. A v některých případech je dokonce povinná. Navíc se některé dokumenty musejí ukládat po několik let. Ty se většinou ukládají v šanonech v archivu, který je k tomu určený. Ale co s těmi, které potřebujeme mít běžně k ruce?

kancelář

Když se papír valí
Pro ty z vás, kteří tápou v papírech a zdá se jim o tom, že je jednoho dne doslova zavalí, máme výborné, praktické a jednoduché řešení. Základem správné a kvalitní kancelářské práce je totiž v první řadě pořádek. Proto, abyste ve své firmě a kanceláři vše kdykoli a snadno našli, nabízíme vám lístkovnice a kartotéky pro dokumenty.

Naše kartotéky se hodí jak do firemních a podnikových kanceláří, státních úřadů, škol, bank, ale samozřejmě i do ordinací lékařů. Upotřebení naleznou všude tam, kde je třeba ukládat a archivovat velké množství dokumentů v papírové podobě. Díky nim budete mít již vždy ve svých dokumentech přehled a pořádek.
Ačkoli všeobecně nejvyužitelnější jsou kartotéky o velikosti A5, z naší nabídky si můžete vybrat praktický sortiment v několika různých velikostech, s různým počtem zásuvek, několika barevných provedeních i zajímavých cenových relacích. Vše tedy záleží jen na vašem výběru, přáních, požadavcích a aktuálních potřebách.

kartotéka

Veškeré námi nabízené kartotéky jsou samozřejmě velice kvalitně zpracované, vyrobené z odolného ocelového plechu. Produkty jsou určené pro každodenní použití, nevadí jim ani časté otevírání a zavírání. Zásuvky jsou po celé délce osazeny kvalitním kuličkovým vedením, které do nich zajišťuje snadný přístup. Celková užitná nosnost zásuvek je 30 kg. Proto se nemusíte obávat uložit do kartotéky opravdu velké množství dokumentů. Zajímavý a u našich zákazníků oblíbeny je i praktický systém blokace vysunutí dvou a více zásuvek najednou. Co se týká bezpečnosti, tak tu vám zajistí centrální zamykání cylindrickým zámkem disponující dvěma klíči. Naše kartotéky a lístkovnice navíc disponují i pěkným designem, takže ve vaší kanceláři nebudou působit ani rušivým dojmem. Za kvalitou našeho zboží si stojíme, a proto vám také dáváme záruku až na 7 let.
Porozhlédněte se po své kanceláří a jestli jste po přečtení tohoto článku, nabyli dojmu, že vaše dokumenty potřebují opravdu pečlivě a bezpečně uspořádat, je pro vás kartotéka či lístkovnice tím skutečně nejlepším řešením. S našimi kartotékami budou vaše dokumenty již stále perfektně uschovány, prakticky seřazeny a bezpečně uloženy.

doklady

Veškeré naše zboží máme skladem, takže při objednání je budete mít k dispozici obratem ve své firmě. S výběrem tohoto nejvýhodnějšího produktu vám samozřejmě rádi poradíme.