Negativní lidé škodí peněžnímu toku!


Peníze nerostou na stromech! Na chleba se těžko vydělává! To nedokážeš! Já jsem chudák, nikdo mi nepomůže! Já za to nemůžu, to oni. To není moje chyba!
Znáte také tyto a jim podobné hlášky? Máte kolem sebe někoho, kdo podobná negativní spojení používá? Tak se mějte na pozoru, možná právě on je důvodem, proč stále nevyděláváte tolik peněz, kolik byste si představovali.

peníze

Negativní lidi naleznete všude. Jen se zamyslete a rozhlédněte po své kanceláři, po své třídě, po svých klientech, po svých partnerech. Našli jste jednoho? Asi těžko! Bude jich pořádná řádka, je to tak? V České republice je obzvlášť silná koncentrace těchto negativních lidí. I po dvaceti letech od revoluce se v obyvatelích naší krásné země drží stále stejný pocit: VŠICHNI BY MĚLI MÍT STEJNĚ. A když myslí to stejně, myslí stejné nic, jako má ten dotyčný. Takové osoby bývají většinou:

a)       Líné
b)      Závistivé
c)       Neschopné

Z těchto důvodů je pro ně potom naprosto nepochopitelné, že by si někdo opravdu poctivou prací a někdy i řeholí mohl vydělat na to, aby jezdil v pěkném autě a lítal po dovolených.

zdraví

Pokud máte někoho podobného v okolí, všimněte si, že při první příležitosti vás stáhnou zpátky k sobě dolů. Tito lidé na vás budou valit svoji negativní energii a svůj negativní postoj ke všemu na světě a budou vás zároveň vysávat. Co s tím?
S těmito lidmi byste měli co nejdříve zbavit. Neposlouchejte je! Ignorujte je! Tito lidé vás zdržují a brzdí. Už jenom myšlenka na takovou osobu je brzdou ve vaší práci. Tihle vám nikdy nic dobrého nepřinesou.

Z vlastní zkušeností vím, že pokud s těmito lidmi nepřerušíte kontakt vědomě, stane se tak bez vašeho zásahu. Vesmír zařídí, abyste o jejich kontakt přišly. Většinou vám tito lidé, kteří nemají být u vašeho byznysu a nepřináší vám nic dobrého, budou předhazováni jako omezující článek vašeho byznysu. Pokud se jich stále budete držet, pravděpodobně vám vrazí kudlu do zad sami. Tak nebo tak se vesmír o tyto brzdy postará. Pokud však chcete svůj úspěch urychlit, odejděte od těchto osob sami, dokud je čas to udělat v dobrém.