Od kytky po dárky

Každá žena miluje dárky a květiny a to i ty, které o sobě tvrdí, že nikoliv. Potěší to opravdu každou, protože se v ten moment cítíme výjimečné a milované a to my ženy opravdu rády. Bohužel ale ne každá květina a ne každý dárek jsou vhodnými kandidáty pro romantické výročí. Neváhejte tedy a předtím, než nějaké květiny vůbec pořídíte, se v klidu zeptejte své přítelkyně či manželky, jaké květiny má nejraději. Překvapí Vás možná, že jste celou tu dobu žili v omylu. Většina mužů si totiž myslí, že nejvíce parády udělají s rudými růžemi, to ale není vždy zaručeně pravda. Plno žen má naopak rádo plno jiných květin a hlavně ty rozmanité a barevné. Pokud je zrovna jaro, tak určitě neváhejte a překvapte svou milou s pořádným pugétem tulipánů v jasných barvách, které připomínají slunečné dny, které přicházejí.
směs květin

Pokud si děláte starosti s tím, kde sehnat květiny, tak můžete využít i některé firmy, které se zabývají rozvozem květin a překvapit tak svou vyvolenou, když to opravdu nebude čekat a tím znásobit její míru nadšení z Vašeho daru. Kromě kytek můžete nechat doručit i nějakou dobrou bonboniéru či rovnou dárek. Pozor na dary. Každá žena má jiný vkus a pamatujte na to, že dáváte dárek jí a ne sobě.
červená růže

Takže nějaké sexy prádlo nemusí být vždy trefa do černého a místo vášnivé noci Vás může čekat něco jako noční můra. Naučte se své ženě naslouchat a vnímejte její signály, které se Vám snaží vysílat. Ano, je to někdy opravdu složité, ale rozhodně nic nemožného… Snadno můžete vypozorovat její vkus a styl z výběru oblečení v obchodech. Pokud nevíte jak na to, tak zkuste diskutovat stylem, že se ptáte, co říká na určité věci. Uvidíte, že Vám velmi ráda sdělí svůj odborný názor a Vy se zase dozvíte o něco víc o té, s kterou plánujete prožít svůj život.