Na televizi už nekoukám! Obírá mě o peníze!


Pokud se také již několik dlouhých týdnů či měsíců honíte za penězi a stále se vám to nedaří, možná by bylo dobré změnit svoje návyky. Pokud budete vědět, se že když se přestanete koukat na televizi, začne se vašemu byznysu dařit, přestanete televizi opravdu sledovat? Měli byste!

tv

Pojďme si položit několik otázek.

a)       Kolik hodin denně strávíte sledováním televize?
b)      Kolik negativních informací proudí z televize do vaší hlavy?
c)       Kolik podprahových informací do hlavy dostáváte?
d)      Věříte, že televizní noviny vám odhalí pravdu?
e)       Proč jsou v televizních novinách pouze negativní informace?

knihy

Věřím, že nemusím dlouze odpovídat na tyto dotazy. Jen ve stručnosti. Pokud sledujete televizi, krátíte čas, kdy můžete budovat byznys a vydělávat peníze. Pokud do vaší hlavy proudí negativní informace a dostáváte do hlavy jiné podprahové informace, nemůžete pozitivně přistupovat k byznysu a tato situace vás drží stranou od výdělku vašeho prvního milionu. Sledování šílených negativních zpráv na vás může dýchnout leda tak depresi. S depresí chcete pozitivně přistupovat k byznysu a vydělávat peníze jak?

Věřím, že i vy sami teď usoudíte, že bude lepší, když se od těchto běžných záležitostí budete držet dál. K čemu nám jsou informace o tom, že někde na druhé straně světa někdo vykradl benzínovou pumpu nebo vzal úplatek? Je pozitivní slyšet večer před spaním, že nějaká maminka odložila své novorozeně? Vy s těmito věcmi neuděláte nic. Zbytečně budete mít mozek plný negativních a zbytečných informací. Nevím, zda vás pak budou napadat myšlenky, které budou plné kreativních nápadů a pozitivních změn. Upřímně. Již od věku věků by lidé udělali nejlépe, kdyby se starali sami o sebe. Samozřejmě nechceme vás vrhnout do izolace, ale zkuste se jen na chvilku zamyslet nad tím, že byste zprávy nesledovali.

hodiny

Druhým požíračem času jsou pak filmy v televizi. Já také sleduji s láskou filmy a ráda si udělám hezký večer u zajímavého filmu, ať už bude jakýkoli. Samozřejmě osobně upřednostňuji třeba jiné filmy než vy, ale obecně mám ráda filmy, které mi něco dají. Rozhodně tedy ale nemůžu říct, že sledování filmu na kanálu komerční televize mi něco dává. Kromě toho, že každých patnáct minut běží desetiminutová reklama.

Rozhodně vám musím doporučit, abyste raději zašli s partnerem či partnerkou do kina a udělali si opravdu hezký večer. Můžete filmy také sledovat sami, kdy se vám to hodí.  Prostě a jednoduše si je pořídíte domů třeba na DVD. Ušetříte čas z reklam a film si opravdu pustíte v momentě, který je pro vás nejvhodnějším. Můžete takto ušetřit třeba i deset hodin měsíčně. A v ušetřeném čase už uděláte kus práce. Můžete být třeba o krok před konkurencí. Zaručeně!