I muži chtějí vypadat dobře

Pokud byste svému pradědečkovi věnovali (dejme tomu pod stromeček) pánskou kosmetiku, asi by přílišnou radost neměl. Možná by to dokonce považoval za urážku. V dřívějších dobách byly dámy rády, že se jejich protějšek jednou za týden (většinou v sobotu) alespoň vykoupal, oholil, polil Pitralonem a zastříhl si rohovinu na končetinách. Nebyli pochopitelně tací všichni, to bychom mohli hodně křivdit. Dnešní ženy mají ale to štěstí, že těch po kosmetice toužících mužů je dnes už většina. Určitě není snem současné ženy muž, který ji skoro nepustí do koupelny, protože řeší nějaký závažný kosmetický problém (například jaký použít depilační krém). I přesto, že (nejen my ženy) chceme, aby muž o sebe dbal, není potřeba zabíhat do extrémů.
deodorant str8
–         Ale je naprosto normální, že i muž chce vypadat dobře co nejdelší dobu a nechce předčasně stárnout jen tím, že o sebe nepečuje.
–         Normální v dnešní době je, pokud muž užívá pleťový krém, peeling i pleťovou masku.
–         Jen by měl stále zůstat sám sebou. To znamená vypadat mužně, upraveně a zdravě.
muž u moře

Pánská kosmetika – normální věc

Nejvíce péče musí muž věnovat obličeji. A vůbec nezáleží na tom, jestli nosí vousy nebo se pravidelně holí. Podle posledních trendů jsou zarostlé mužské tváře opět v kurzu. Ale je pravda, že některým mužům vousy v jakékoliv délce nesluší a někteří tuto ozdobu odmítají z různých jiných důvodů.
·         Pokud nosí muž hladce oholenou tvář, pak podle statistik stráví se svým holicím strojkem průměrně tři a půl hodiny svého života.
Základem zdravé pleti je její dokonalé vyčistění, odstraňování odumřelých buněk a kvalitní hydratace.
–         Hlavně muž musí mít na paměti, že jeho pleť má docela jiné požadavky nežli pleť jeho partnerky.
–         Proto by si měl pořídit vlastní kosmetiku a nepoužívat dámskou.
V každé dobré drogerii najde určitě kvalitní kosmetiku přesně na míru.