Složité ženské umění


Intimní život žen dokáže neustále překvapit. Ženy jsou důmyslná stvoření a ani dosažení orgazmu u nich není nic jednoduchého. I když by jej vůbec nemusely dosahovat, přesto jsou od přírody vybaveny jeho hlubokým prožíváním, které však nedosahují všechny. A nejde o nic neobvyklého, protože ani samy ženy neznají dokonale svá těla, jak by to pak měli umět muži? Zahrát na ženské tělo je totiž složité umění a jen málo žen a mužů zná dokonale ženskou anatomii.

vášeň
 
Nejpřirozenější cesta k orgazmu
Každá žena se k orgazmu dopracuje nejsnáze masturbací. Jeho dosažení se dá jednoduše naučit a dokáží to i ženy po padesátce, po menopauze nebo takové, které mají za sebou i složité gynekologické zákroky. Stačí, když ví, jak jejich tělo funguje při vzrušení. Existují také ženy, které si myslí, že jsou frigidní, ale když vymění jeden druh sexu za jiný, hned se vše změní.

sexy
 
Co každá žena ocení
Většina žentouží po lásce, blízkosti a dotecích. Orgazmu dosáhnou třeba jen při líbání, drážděním jiných částí těla než je pouze jejich klín a prostřednictvím mnohem složitějších promyšlených her. Velmi důležité jsou také představy a fantazie, přehrávané v hlavě, jenž dokáží mnohem více zázraků. Většina lidí si při sexu nehraje, snaží se vše dělat podle jakýchsi „předpisů“ a nikoliv efektivně s ohledem na to, co u nich funguje. A tak spousta žen ani nemá šanci přijít na to, jak odlišně mohou aktivovat svůj mozek k vyvrcholení.

hudba
 
Psychický prožitek
Ženy si přejí, aby sex byl vždy i duševním zážitkem. Také v jejich sexuálních fantaziích se objevují spíše emoce a milování podbarvené oddaností a láskou. I když i zde se setkáváme se sexem s různými pro ně zakázanými osobnostmi, přece jen vše vnímají jinak než muži. Pornografie pro ně není důležitá a vůbec nepotřebují, aby milování vypadalo jako nadměrný a dlouhotrvající výkon.