Banky a úřady, to je vždy malér!

Mnoho lidí se jistě k našemu výroku přidá. Čím je to způsobeno? Negativní zkušeností? Ta u většiny z nás zřejmě převažuje. Proto se často uchylujeme k tvrzením, že s bankami ani úřady nechceme mít nic společného. Každý má nějakou zkušenost a málokdy bývá kladná. Většinou vyřízení dlouho trvá. Nebo vám neřeknou, co všechno dopředu potřebují a vy tam pak chodíte na desetkrát. Nehledě na to, že pokud si například chcete vzít nějakou půjčku, tak je to ještě horší. Jako kdyby si banky své penízky hlídaly a nechtěly je nikomu dát. Tak od čeho jsou to banky a instituce, které mají půjčovat peníze?

Často se tak potácíme z jedné strany na druhou, například pokud si potřebujete vzít nějakou větší sumu peněz, třeba na spravení obydlí nebo rovnou hypotéku. Pak po nás banky chtějí různé:
1. Výpisy z našich příjmů nebo doložení příjmů. Nehledě na to, že často potřebují potvrzení od zaměstnavatele o vašich příjmech, abyste jim to mohli doložit.
2. Záruky. Což v podstatě znamená, že musíte něčím ručit, to je u hypotéky přirozené, ale často do toho tahají i jiné osoby, což se každému líbit nemusí.
3. Hledají si vás v registrech. Pokud zde máte nějaký záznam, tak často nemáte šanci vůbec nějaké peníze získat. Nepromíjejí žádné puntíky v tomto ohledu.

Tohle všechno však můžete zrušit mávnutím kouzelného proutku. Jak to dokázat? Už na vás čekají nové možnosti, které se samy nabízejí. Nebankovní americká hypotéka je jednou z nich.

Netrapte se, máme řešení!

Není to nic nového, ale existují společnosti, které nejsou bankami a které s nimi bohudík nemají nic společného. Právě takovou zde máme se svými produkty.
Pokud si budete chtít vzít hypotéku, která se samozřejmě podle vzoru americké může vztahovat na jakýkoliv problém, čili její částka může být použita, na co chcete. Opravdu je tomu tak. Peníze z těchto produktů můžete použít za jakýmkoliv účelem. Můžete si opravit nebo postavit dům, použít je na rekonstrukci nebo například si udělat krásnou dovolenou na Kanárských Ostrovech. Záleží jenom na vás, jak je využijte. Nemusíte nic dokládat a peníze často máte do druhého dne, což je naprosto nepředstavitelné. Samozřejmě, že také ručíte svou nemovitostí, která je zastavěná, ale dají vám až 70% z jejího odhadu, což je nevídané.