Český výrobce kuchyní

Naše firma je ryze česká. Jsme rodinný podnik, který se výrobou kuchyní zabývá již delší dobu. Jelikož stále sledujeme nejnovější trendy, přesně víme, co je v současné době moderní. Můžete si být proto jisti, že vám vyrobíme kuchyň, která bude přesně dle poslední módy. Samozřejmě vyrábíme kuchyně na míru. To je velice důležité, protože jen kuchyň na míru dokáže přesně sednout do vašeho interiéru.

Dokážeme tak využít veškerý prostor, který máte k dispozici. Pokud si kuchyni necháváte vyrobit poprvé, jistě si vůbec nevíte rady. Nevíte, jak umístit jednotlivé skříňky, kam umístit spotřebiče a další náležitosti. To však není vůbec žádný problém. Nabízíme vám možnost zaslat nám nezávaznou poptávku. My vám obratem zašleme 3D návrh včetně cenové kalkulace.

Snadno si tak uděláte představu a budete vědět, na kolik vás nová kuchyně vyjde. Vyplnit poptávkový formulář je prosté. Stačí pouze vyplnit požadovaná políčka a my už se postaráme o zbytek. A kde tedy najdete nejmodernější kuchyně na trhu? Najdete je u nás . Pokud zrovna neholdujete modernímu provedení, nabízíme vám také rustikální kuchyně na míru. Dá se říci, že tento typ kuchyní je stejně žádaný, jako moderní typy. V poslední době se totiž dostává do stále větší obliby. Styl provance si našel již mnoho příznivců. Pokud mezi ně patříte i vy, není nic jednoduššího, než si na kuchyň v tomto stylu najmout skutečné odborníky, mezi které se naše firma bezpochyby řadí. Zaručujeme vám, že vše budeme vyrábět ve spolupráci s vámi.

Právě zákazník má vždy nejdůležitější slovo. Pokud budete s naší prací spokojeni, můžete si u nás nechat vyrobit i další nábytek na míru. Nabízíme vám také výrobu:

• vestavěných skříní
• obývacího nábytku
• koupelnového nábytku
• stolů
• ložnic
• dětských pokojů