Všechno jde, když se chce


Také často řešíte otázku: Jak je možné, že jiným lidem se vše daří a všechno jim jde lépe od ruky? Není to tak. Každý má své osobní problémy, ale tito lidé vědí pár základních pravidel, které je dovedou k úspěchu. Vyčnívají z davu, neřeší nemístné poznámky sousedů na to, jaké si koupili auto a hlavně se nebrání tomu občas zariskovat, i za cenu že by to třeba někdy nevyšlo.
nervozita nad prací
Být odlišný se vyplatí

V dnešní době se vyplatí být trochu jiný, mít odlišné názory a umět překvapit. Když je člověk tuctový, začne splývat s davem. Sice nic nezkazí, ale ani nic nezíská a nemůže se posunout dál.  Je důležité, aby si naši tvář lidé spojili s něčím zajímavým. Může to být styl oblékání, nevšední názory, ale i sebevědomé vystupování. Vždyť svět by byl tak nudný, https://mariorozensky.cz/nudny-byznys/ kdybychom byly všichni stejní.
Co tomu řeknou lidi

Tuto větu snad každý člověk během svého života někdy použil. Ve skutečnosti lidi až tak nezajímáme. Každý si žije svůj život a ten náš, je zajímá jen na krátkou dobu. Mohlo by Vám to vlastně i lichotit, většinou za tím stojí jen nepříliš populární lidská vlastnost- závist. Lidé, před nimiž se musíte omezovat a skrývat své sny a přání, nemá smysl nijak moc řešit. Lepší je se obklopit lidmi, kteří druhého dokážou ocenit a podporovat.
kancelář u počítače
Risknout to

Kdo občas zariskuje, většinou něco získá. Znáte ten úžasný pocit, když jste si řekli: Jo jdu do toho a ono to vyšlo. Chvíli se člověk ocital v nejistotě, ale záhy se dočkal velké odměny. Někdy máme pocit, že to třeba nevyjde, ale nevadí. Vyjde to příště a alespoň se můžeme z chyb poučit. Žádný učený z nebe nespadl, říkávali naši prarodiče. Někdy se prostě vyplatí vyjet ze zajetých kolejí a risknout to. Život je hra a my jsme hráči.

Je tedy tak často používaná věta  https://www.sslazio.cz/vsechno-jde-kdyz-se-chce pravdivá? Myslím, že do určité míry ano, jinak by se asi nepoužívala už po celé generace. Posuďte sami. Jde hlavně o to, z jakého úhlu se na věci díváme.  Jsou pro nás překážky v životě problémem nebo výzvou? Jsme ochotni zariskovat, když nám někdo dá příležitost posunout se v životě dál? Věřte hlavně sami sobě a žijte život, jaký opravdu chcete žít.

Všechno jde, když se chce
3.5 (70%)2