Všechno jde, když se chce

Také často řešíte otázku: Jak je možné, že jiným lidem se vše daří a všechno jim jde lépe od ruky? Není to tak. Každý má své osobní problémy, ale tito lidé vědí pár základních pravidel, které je dovedou k úspěchu. Vyčnívají z davu, neřeší nemístné poznámky sousedů na to, jaké si koupili auto a hlavně se nebrání tomu občas zariskovat, i za cenu že by to třeba někdy nevyšlo.
nervozita nad prací
Být odlišný se vyplatí
V dnešní době se vyplatí být trochu jiný, mít odlišné názory a umět překvapit. Když je člověk tuctový, začne splývat s davem. Sice nic nezkazí, ale ani nic nezíská a nemůže se posunout dál. Je důležité, aby si naši tvář lidé spojili s něčím zajímavým. Může to být styl oblékání, nevšední názory, ale i sebevědomé vystupování. Vždyť svět by byl tak nudný, kdybychom byly všichni stejní.
Co tomu řeknou lidi
Tuto větu snad každý člověk během svého života někdy použil. Ve skutečnosti lidi až tak nezajímáme. Každý si žije svůj život a ten náš, je zajímá jen na krátkou dobu. Mohlo by Vám to vlastně i lichotit, většinou za tím stojí jen nepříliš populární lidská vlastnost- závist. Lidé, před nimiž se musíte omezovat a skrývat své sny a přání, nemá smysl nijak moc řešit. Lepší je se obklopit lidmi, kteří druhého dokážou ocenit a podporovat.
kancelář u počítače
Risknout to
Kdo občas zariskuje, většinou něco získá. Znáte ten úžasný pocit, když jste si řekli: Jo jdu do toho a ono to vyšlo. Chvíli se člověk ocital v nejistotě, ale záhy se dočkal velké odměny. Někdy máme pocit, že to třeba nevyjde, ale nevadí. Vyjde to příště a alespoň se můžeme z chyb poučit. Žádný učený z nebe nespadl, říkávali naši prarodiče. Někdy se prostě vyplatí vyjet ze zajetých kolejí a risknout to. Život je hra a my jsme hráči.
Je tedy tak často používaná věta pravdivá? Myslím, že do určité míry ano, jinak by se asi nepoužívala už po celé generace. Posuďte sami. Jde hlavně o to, z jakého úhlu se na věci díváme. Jsou pro nás překážky v životě problémem nebo výzvou? Jsme ochotni zariskovat, když nám někdo dá příležitost posunout se v životě dál? Věřte hlavně sami sobě a žijte život, jaký opravdu chcete žít.