Tajemství, které muži nesmějí slyšet

Ženy nepatří mezi to pohlaví, které je skoupé na slovo a nechává si mnoho detailů jen pro sebe a neřeší jich se spoustou dalších lidí kolem. Naopak, jsou až příliš ukecané, někdy až akční a už vůbec nedokážou udržet jazyk za zuby v momentě, když mají nějaké tajemství. Nebo právě naopak?
gesto na ticho

Jsou věci, které muži vědět nemusí

Najdou se i situace, za které se ženy stydí a nemají potřebu jich říkat jejich partnerovi. Je to i z toho důvodu, že touží po pocitu – být dokonalé v každém ohledu. Proto v sobě nosí několik malých tajemství, které si prozradí pouze mezi sebou navzájem.
1.    SEX– pravdu o tom, jaký je váš partner v posteli, se pochopitelně on sám nikdy nedozví. Ženy jsou v milostném životě stejně náročné (možná i víc) než muži. Chtějí něžnost, důkladnost a bezesporu i orgasmus – co některým mužům značně uniká.
2.    PENÍZE– málokterá žena se přizná partnerovi, kolik finančních prostředků stojí její náklady na kosmetiku a oblečení. Možná je to proto, že se samy pokládají za marnivé a nemají už potřebu, slyšet to od mužů.
3.    ZLOZVYKY– jsou ženy, které nechtějí být souzené za to, že si čas od času dopřejí i nějaký ten zlozvyk. Ten může spočívat v nadměrném požití alkoholu, kouření v tajnosti nebo i v utajeném dopřávání si bohatého výběru jídla i když tvrdí, že drží dietu.
4.    MINULOST– tu, si ženy střeží jako oko v hlavě. Zejména, pokud byla ne příliš chvályhodná a ony samy na ni nejsou vůbec pyšné. V takovém případě pochopitelně nemáte potřebu rozebírat detaily s člověkem, který ke vám vzhlíží jako k bohyni.
5.    DĚTI– i když jste matkou, ještě to neznamená, že zvládnete každý den fungovat na dvě stě procent. Mnoho žen si čas od času dopřeje i relax a nicnedělání. Po příchodu domů však partnerovi tvrdí, jaký náročný den měly a samozřejmě, jak si to nedovedou ani představit. A že takových dnů je!
dvě kamarádky
Není dobré si plést tajemství s lhaním. I ženy si přejí, mít něco jen pro sebe a neříkat partnerovi všechno tak, jak bylo. To ale neznamená, že by se za to měly stydět nebo soudit. Všichni máme nějaké „kostlivce ve skříni“ a v mnoha případech je opravdu lepší, když jich tam i necháme.