Nebankovní hypotéka

Potřebujete rychle peníze? Nemáte možnost čekat dlouhé měsíce na vyřízení celé půjčky? Vůbec se vám nedivíme, protože v dnešní uspěchané době se každý musí přizpůsobit a v některých případech zkrátka potřebujeme peníze ze dne na den. I to je u nás možné. Další výhody našeho úvěru se vám jistě také budou líbit. Nejenom, že je vyřízení snadné a rychlé, ale získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.

dům v tropech

Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let. Nízká úroková sazba je zde pro každého, kdo nemá záznam nebo má pouze nějakou drobnost již od 3% p.a. a pro ostatní již od 6% p.a. V některých případech se raději volí spoludlužník, abyste dostali nižší úrokovou sazbu. To znamená, že do smlouvy zakomponujete ještě další osobu, která bude smlouvou vázána.

  • Získejte peníze snadno a rychle s nebankovní hypotékou.
  • Bez zbytečných starostí, bez zbytečného zdlouhavého vyřizování, bez milionu schůzek, zkrátka jednoduše a rychle.

veselý majetek

Výhody úvěru u nás

Jistě se ptáte, v čem tedy tkví všechny ty výhody, o kterých jsme se zmínili již na začátku. Lidé k nám chodí zejména proto, že už například nějaké finanční problémy mají a v bance jim další úvěry neschválí. V dnešní době je složité získat úvěr v bance. Musíte být bonitní klient, mít čistý registr dlužníků, protože jakmile jste tam zapsáni a stačí jedna opožděná splátka (a ani o tom nemusíte vědět, že je tam vaše jméno zapsáno), úvěr nezískáte. Rozhodně ne v bance, kde jsou přísné podmínky. Ovšem něco jiného je to v našem případě nebankovního sektoru.

Nebankovní hypotéky jsou zde totiž od toho, aby vám pomohly právě v těchto situacích. Nezkoumají se registry, nemusíte mít vysoké příjmy, často je nemusíte ani dokazovat. Zároveň jsme však schopni vám zajistit stejné výhodné podmínky jako v bance. Až 70% z odhadu nemovitosti. Splatnost 1 – 30 let. Žádné poplatky předem ani sankce za předčasné splacení úvěru. Nízký úrok a garantujeme také nízké splátky.