Když ženám schází něha

Cesta k orgasmu

Orgasmus je nejkrásnějším vyjádřením radosti ze života a mnoho žen má obrovský problém jej dosáhnout. Některé dokonce jeho půvab vůbec nepoznají a zůstává jim zahalen jakýmsi závojem mlhy. Mohou se pouze domnívat, jaké to asi je, když jejich milenec s výronem semene sténá rozkoší a mohou si jen domýšlet, že jej sex zřejmě opravdu baví.

ženský obličej a dekolt

Pokud v partnerském vztahu není vzájemný soulad a žena nedosáhne orgasmu, může se pak snadno cítit frustrovaná a méněcenná. Pokud tomu nevěnuje dostatečnou pozornost, klidně se může stát, že se pak ocitá na prahu kontaktu s psychologem a později v ordinaci psychiatra.

Máme pro vás lepší nápad. Pokud také patříte k ženám, které stěží orgasmu dosahují, anebo jej ještě nikdy neprožily, zamyslete se nad tím, zda by nebylo vhodné objevit příčinu problémů. Mohou to být i bloky z dětství a z předchozího života, někdy dokonce potíže v prenatálním období, kdy jste si frustraci přenášeli v podobě plodu od matky.

nahá žena

Jednou z možností, která by mohla pomoci, jsou erotické masáže pro ženy. Ženy jsou velmi citlivé zejména na doteky, a pokud je provádí někdo vůči vám nezaujatý, a snaží se vyhovět vašim tajným přáním, může to být dobrým vodítkem k úspěchu. Můžete se tu uvolnit a požádat o laskavost dotýkat se míst, která jsou vám extrémně příjemná, a která vám mohou navodit stavy vzrušení a slastné rozkoše.

ženské bříško

Doteky dlaní po těle jsou vlastně energie, která je vám předávána, a energie je základ, bez níž by neexistoval život. Čím více intimní energie získáte, tím více ji také budete vyzařovat, a tím větší budou vaše prožitky lásky, radosti a smyslné extáze. Na sexuální energii není nic špatného, je to jen vyjádření přirozené touhy po sdílení s ostatními a radosti z vlastního sebevyjádření a bez orgasmu to nikdy nemůže mít ten žádoucí závěrečný efekt.