Kde se ubytovat?


Jestliže chcete vidět a poznat všechny památky a krásy Lednicko – valtického areálu, jestliže chcete objevovat, ochutnávat a degustovat vše, co zdejší lokalita nabízí, máme pro Vás skvělý tip! Ubytujte se v resortu lednice hotel. Je v překrásném areálu zámku, je vysoce luxusní a stylový a připravený zajistit pohodlí mnoha hostům. Uvnitř je moderně vybavený, nechybí wellness, venkovní bazén, nebo gastronomické speciality. Kraj, který je vyhlášený nejen jako vinařská oblast, ale i kraj, kde se každoročně pořádá velké množství kulturních akcí a událostí.
hotelové služby na míru
Pokud už se tedy rozhodnete vycestovat za krásami Moravy, nekažte si pobyt nějakým průměrným, či dokonce podprůměrným ubytováním. Vsaďte na luxusní služby, které se promění v neopakovatelné zážitky a dojmy! Jsme připraveni na rodiny s dětmi, jsme připraveni na romantické páry, ale naše pobyty vyhledávají i firmy, nebo společnosti za různými účely. Všem dokážeme nabídnout a poskytnout potřebný komfort, všem dokážeme splnit vše, co požadují.
venkovní hotelový bazén

Kvalita především

Ano, je to tak! Poskytujeme nejen kvalitu služeb, ale i kvalitu gastronomickou. Naše vyhlášená kuchyně bývá jednou z mnoha důvodů, proč máme řadu let stálé klienty, kteří se k nám vracejí na různé kulturní akce, nebo jen tak za odpočinkem. Vždyť být ubytován v areálu vyhlášeného zámku, je sen mnoha z našich hostů. Přijeďte si sáhnout na minulost, ovšem v moderních hotelových podmínkách. Samozřejmostí je i vinný sklep, kam můžete kdykoli pozvat přátele, nebo uspořádat firemní akci, společně s ochutnávkou vín a rautem. Za vynikající ceny si vychutnejte veškeré bohatství a pohostinství, které nabízí známá vinařská oblast! Těšíme se na Vás, těšíme se, že budete spokojeni a uchváceni komfortem a luxusními možnostmi k využití volného času. Řekněte o nabídce všem svým známým, kolegům, kamarádům a společně se můžeme sejít ve vinném sklípku, nebo ve vířivce!