Zapomeňte na předsudky

Nenechte se zmást předsudky o nevzhledných betonových plotech, které vypadají jako jednolité zdi a hodí se tak maximálně k ohrazení nějaké fabriky. Všechno je jinak. Již dávno neplatí, že betonový plot musí být nevzhledný či jednolitý. Rádi bychom vám představili betonové ploty z naší nabídky, které jsou vkusné, vzdušné a dokáží podtrhnout vzhled vašeho pozemku. Pokud si nedokážete představit, jak by mohl takový betonový plot vypadat, podívejte se na fotografie naší práce. Betonové ploty se hodí ke každému typu nemovitosti. Své uplatnění najdou jak u moderních staveb, tak také u starších nemovitostí. Klademe důraz na kvalitní materiál, který je české výroby. Montáž plotů na klíč je samozřejmostí naší nabídky. Postaráme se o všechny důležité části samotné stavby plotu.

Kolik stojí

Kromě vzhledu betonového plotu vás jistě také bude zajímat, jaký je u betonových plotů ceník. Samozřejmě vše záleží na rozloze vašeho pozemku a dalších náležitostech, které jsou vždy individuální, dle jednotlivé zakázky. Můžeme vás však ubezpečit, že ploty z betonu patří k nejlevnějším plotům vůbec. Přitom tyto ploty patří k nejbezpečnějším, jsou téměř bezúdržbové a jejich instalace je jednoduchá a rychlá. Pokud chcete přesná čísla, vyžádejte si od nás bezplatnou kalkulaci. V ní se dozvíte, na kolik vás stavba nového plotu vyjde. Naše ceny jsou skutečně velmi nízké. Montáž plotu, který bude vysoký 1-2m vás vyjde na 400-600 korun za bm. Veškeré úpravy plotu se potom pohybují v ceně 500 korun.

Jak dlouho to bude trvat

Kromě samotné ceny se dozvíte také předběžnou délku trvání stavebních prací. Tento fakt je velmi podstatný a pro mnoho zákazníků určující. Nikdo nechce na nový plot čekat dlouhou dobu. U nás však čekat nebudete. Zaručujeme vám rychlou a spolehlivou práci od skutečných profesionálů.