Zábava pro děti i dospělé

Žijete v rodinném domečku se zahradou a máte neposedné děti, které nevědí co s roupy? Stále doma poskakují po sedačce a vy z toho máte nervy na pochodu. Na chvilku se neposadí a mají stále moc energie? Máme pro vás jedinečné řešení, jak děti unavit a přitom vám nezničí doma nábytek. Pořiďte si na zahradu trampolínu 366 se síťovými mantinely. Děti se na ní vyřádí a přijdou domů unavení a přitom udělají něco pro své zdraví. Nebudou celé dny sedět u televize, počítače nebo tabletu. Děti tak posílí své svalstvo na nohou a zádech. Užijí si spoustu srandy a zábavy. Velké trampolíny tři sta šedesát šest centimetrů jsou bezpečné. Ověřené certifikátem.
skákání na trampolíně
Sítě jsou dostatečně pevné a udrží dítě i dospělého, který by skočil mimo. Kromě dětí se na nich vyblbnou i dospělí. Není na to se sem tam vrátit do dětských let a pořádně se vyblbnout a vypustit všechny věci. Trampolíny mají nosnost do sto osmdesáti kilo. Jsou vyráběny ve více barevném provedení. Každý si vybere to pravé barevné provedení, aby se mu na zahradu hodilo a zapadalo do designu zahrady.

Děti se na trampolíně mohou naučit spoustu triků a jedinečných skoků. Zabaví se na celé dopoledne i odpoledne. Ještě budete děti přemlouvat, aby šli už domů. Trampolína je dostatečně velká, takže poslouží i pro více lidí. Děti mohou pozvat i své kamarády a blbnout společně.
zábava pro více lidí
Trampolína má pevnou ocelovou konstrukci do tvaru písmene „U“, díky které je stabilní. Při koupi je v ceně i žebřík a krycí plachta na zazimování. Díky ní trampolína vydrží déle a bude správně uchována na další sezónu. Samozřejmostí je ochranná síť, aby se nestalo, že z trampolíny vypadnete vy nebo vaše děti. Když se vám s vaší trampolínou něco stane nebo se rozbije některá část, naše stránky nabízí i rozšířené příslušenství a je možné rozbitý díl zakoupit. Není třeba hned trampolínu likvidovat a rušit.