Vstupte do Enigma Escape

Program, který by vyplnil váš volný čas, by měl být zábavní, nezapomenutelný a současně i dostatečně zajímavý na to, aby se vám vryl do paměti. Zážitky v životě můžete sbírat každý den, ovšem zúčastnit se hry, která je adrenalinová a aktuálně i velmi žádoucí, se vám podaří pouze tehdy, pokud vstoupíte do Enigma Escape https://www.enigmaescape.cz/ a zahrajete si hru o únik.

kniha s lebkou

Napětí a vůle zvítězit

Úniková hra nepatří mezi jednoduchou disciplínu, která vám přinese pouze odpočinek. Cílem hry je prozkoumat záhady, najít různé kódy, hlavolamy a vyřešit to, jak se z místnosti, ve které budete uzavřeni dostat ven v uvedeném časovém limitu. Na začátku hry na vás čeká otázka, kterou budete muset rozlousknout a vyřešit příčinu vzniku tajemných záhad ještě předtím, než vám uplyne čas.

✔ Pokud budete věřit sami sobě, vašim spoluhráčům a dobré intuici, neunikne vám žádný podstatný detail a odhalíte odpověď včas a správně.

Hry, které byste si měli vyzkoušet

V uzavřené místnosti na vás čekají dvě hry, ze kterých si můžete vybírat. Tou první je Samara a její zaměření má souvislost s hororovým snímkem Kruh.

✔ Pokud se rozhodnete pro hru, která vás možná bude děsit, budete muset odhalit to, proč se Samara opět se svou kazetou dostala do podvědomí lidí a nechává za sebou mnoho mrtvých. V případě zájmu o tuto hru je dobré se z pohodlí domova ještě jednou podívat na film, který to všechno odstartoval.

Dvojitý agent je naopak detektivním provedením dobře promyšleného zmizení tajného agenta, který něco schovával.
starodávne dveře

✔ Za jeho zmizením stojí mnohem více, než byste řekli a možná za to může někdo v místnosti. Odhalte to, proč se ho někdo pokusil umlčet a co za informace před světem ukrýval. V místnosti o únik to ovšem nebude vůbec snadné.

Na co je nutné nezapomenout je rezervace vašeho termínu. Vyberte si čas a datum a přijďte si vyzkoušet to, jak byste v únikové hře s vašimi přáteli obstáli.