Úvěr pro spotřebitele i podnikatele

Každý z nás se už dostal do situace, ze které si neví rady. Potřebujete si i vy půjčit peníze? Neotálejte a vyzkoušejte nebankovní úvěr. Získáte tím hned několik výhod najednou.
Možná jste už slyšeli o možnosti, že ručit se dá jakoukoliv nemovitostí. Často však slýcháme otázky, zdali mohou lidé ručit také družstevním bytem. Ano, je to opravdu možné! Zajistíme vám hypotéku i na družstevní byt. Ručit můžete opravdu jakoukoliv nemovitostí, takže v tomto problém rozhodně nehledejte.

byt

Pro jaké případy se hodí tento úvěr:

  1. Pokud potřebujete peníze na získání pozemku.
  2. V případě, že si chcete pořizovat byt či dům.
  3. Při rekonstrukcích.
  4. Peníze můžete využít také na vybavení bytu.
  5. Můžete si s nimi pořídit nový vůz – automobil vašich snů.
  6. Dokonce také můžete zaplatit dluhy, exekuce.
  7. Zkrátka cokoliv, co si budete přát nebo co budete nezbytně nutně potřebovat.

Ať jste v jakýchkoliv finančních nesnázích, můžeme vám pomoci. Zkuste se obrátit na speciality v tomto oboru. Jistě s vámi vymyslíme nějaké řešení.

Specialisté na podnikatelské i spotřebitelské úvěry

Poskytujeme podnikatelské úvěry a jsme specialistou i na spotřebitelské úvěry. Vyhovíme každému! Jednáme narovinu a čekáme od vás ten samý přístup. Všechno nám sdělte hned a ušetříte si tím spoustu času. Jedině tak budeme moci začít řešit vaši opravdovou a skutečnou reálnou finanční situaci. Jinak to opravdu nemá smysl, když zatajujete údaje, které se stejně dozvíme, nebo které si zjistíme.

budova

  • Úvěr může mít úrokovou sazbu již od 3% p.a. Tato úroková sazba platí v případě, že nemáte žádný záznam. Dá se tolerovat ještě i nějaká drobnost v registru a můžete dosáhnout právě na tuto velice nízkou úrokovou sazbu.
  • Samozřejmě, že myslíme i na klienty, kteří mají záznamy nebo dluhy či exekuce a proto poskytujeme všem ostatním úrokovou sazbu již od 7% p.a.

Předem neplatíte žádné poplatky. Dokonce celý úvěr můžete bez sankcí předčasně doplatit. Nebudeme vás nijak zdržovat. Snažíme se vše vyřídit rychle, precizně, spolehlivě a jednoduše.