Nespekulujte, vyřešte to

Už přestaňte s těmi kombinačními technikami ve Vaší hlavě a uvědomte si, že nosič jízdních kol na tažné zařízení čtyři kola hravě unese, a přitom nezabere tolik místa!
Celý rok se těšíte na týdenní dovolenou se svými kamarády na jízdních kolech, kterou máte povolenou od svých milovaných protějšků. Ale jste čtyři a máte jen jedno auto. Každý rok upevňujete dvě kola na střechu, jedno do kufru a jedno rozebíráte, abyste se tam všichni vešli, včetně kol i ruksaků?
Jak neefektivní!

Proč si přiděláváte tolik práce, aniž byste přemýšleli o daleko efektivnějším způsobu přepravy do milované destinace cyklistického ráje? Přitom řešení je po ruce!
Kvalitní nosič jízdních kol na tažné zařízení pro čtyři kola Vám umožní přepravu všeho potřebného, včetně Vašich maličkostí, kam jen budete chtít!
Zajistí Vám:
· komfort při přepravě,
· rychlé upevnění na auto,
· zabezpečení kola zámkem v době občerstvení po cestě,
· snadnou manipulaci v době, kdy se rozhodnete na kolech odjet.
Také se nemusíte obávat můstků a viaduktů po cestě, které podjíždíte. Poškodí se kola, která máte upevněna na střeše? Jsou kola připevněna dobře? Nespadnou Vám po cestě?

Vy se ale už nemusíte bát! Vy máte svá čtyři kola na nosiči jízdních kol u tažného zařízení za autem! A že tam jsou, to vidíte sami.
Kterou variantu zvolíte?
1. Na týdenní cyklistický výlet čtyř kamarádů vyrazíme alespoň ve dvou autech, aby se nám vešla všechny kola, která vezeme s sebou.
2. Pojedeme jedním autem a s jedním rozebraným kolem v kufru. Ostatní kola rozprostřeme po střeše a do kufru.
3. Pořídíme si báječný a snadno obslužnýnosič jízdních kol na tažné zařízení na čtyři kola.
Ad1. Není zbytečné utrácet peníze za benzín do dvou aut? A zábava čtyř kamarádů ve dvou autech na cestě se také rozmělní.
Ad2. Takových starostí s upevňováním na střechu a navíc rozebíráním kola? Ztráta času!
Ad3. To je přece varianta, která nemá konkurenci!