Naše práce zahrnuje kompletní reklamní služby

Nejmenujeme se Reklamní agentura Břeclav pro nic za nic. Naše společnost je plná nápadů na zrealizování nových projektů. Najít zde můžete hlavy zkušených a dlouhodobých pracovníků, kteří moc dobře vědí, co si klienti žádají, ale stejně tak zde můžete najít i mladé mozky plné nevšedních a originálních nápadů, které mají novodobý pohled na všechno kolem sebe.

Fotografie různých lidí, hodně fotografií, malých v rámečku a tvoří jednu velkou kouli

Využít můžete kompletní balíček nebo si žádat pouze některý druh činnosti z naší kompletní práce.

a) Grafický design – zahrnuje například tvorbu loga. Najdete zde také grafický manuál a vizuální činnosti. Vizuální styl, grafické práce včetně obalového designu to vše patří do této podskupiny.

b) Webová prezentace – samozřejmostí je tvorba webových stránek, správa ppc kampaní, správa sociálních sítí nebo vytvoření eshopu na míru.

c) Foto a video – vytvoříme reklamní a produktové fotografie, nebo firemní spot.

d) Produkce – běžný tisk, letáky a brožury, reklamní předměty a výroba.

e) Marketingová komunikace – kreativita a ideamaking, kampaně a profesionální marketing.

Působíme samozřejmě celorepublikově, takže nejsme omezení hranicí města, kraje nebo České republiky. Dokonce jsou našimi partnery i významné zahraniční firmy.
kancelář, psací stůl, notebook, mnoho různých věcí na stole, lampa, hrnek, mobil, tablet, vedle židle

Tisíc lidí, tisíc chutí

Jistě znáte podobné pořekadlo. Znamená, že se dokážeme přizpůsobit každému, jenom je zapotřebí, abyste nám řekli představu. V dnešní době téměř neomezených možností je potřeba akorát znát požadavky, vizi a Vaši představu. Ostatní už můžete nechat na našem profesionálním týmu.

Pomáháme Vám vytvářet vlastní vizi

Tisíc lidí a tisíc chutí neznamená, že každý to má nastavené správně. Jenomže naši profesionální designéři přesně vědí, co je k tomu zapotřebí, abychom pomohli vytvořit Váš jedinečný a originální styl.

Vždy se snažíme uspokojit veškeré potřeby klientů

Na zakázkách pracují profesionální a zkušení lidé s mnohými zkušenostmi. Vždy se snaží vytvořit jedinečný a originální vzhled a styl pro potřebného klienta a přitom berou na vědomí nejenom jeho potřeby, ale také prestiž, jedinečnost, originalitu a vše se snaží zakomponovat do výsledku své práce.