Každá hra by měla nabídnout i špetku vzrušení

Vybírat zábavu, která by se trefila svým tématem do gusta každému do jednoho (z řad vašich přátel) se může zdát být nadlidský výkon. Není to ovšem pravdou, protože v případě, že máte plánování akce ve svých rukách, máte jedinečnou příležitost k tomu, jak dopřát zážitky všem.
Uspořádejte váš společný volný den v aréně, kde si zahrajete lasergame a nepochybujte, že se touto volbou trefíte do vkusu i ženám. Hra s laserovou zbraní je v současnosti velmi populární a zážitkovou formou odpočinku a ujít byste si ji neměli ani vy – s vaší partou přátel nebo rodinných příslušníků.Aztec (10)

Dvě arény, 11 her a libovolný počet hráčů

Nenechte se v životě připravit o zážitek, který není nebezpečný. I když je tato hra plná akčních scén, nemějte obavy z toho, že utrpíte nějaká zranění. Tým si můžete sestavit dle libosti a rovněž tak si vybrat i hru, ve které mezi sebou budete soupeřit. Vaším úkolem bude zasáhnout soupeře do vesty, která má na sobě senzory, které zaznamenají každý zásah. Pistole, ze které budete střílet je bezpečná, http://ostravabezpecnadoprava.libros.cz/ vystřelují z ní pouze laserové paprsky a manipulace s ní je naprosto jednoduchá.
Zapojit se do adrenalinového dění dokážou nejen muži, ale i ženy a děti. Stačí ukázat, co ve vás je a schovat se na místě, odkud budete mít nejlepší možnost zbavit se vašich protivníků a zvítězit.
Jaké arény na vás čekají?

  • LABYRINT– je větší aréna, ve které na vás čeká prostorné bludiště. Po celou dobu hry se setkáte pouze s neonovým osvětlením, které vaší hře přinese ještě větší vzrušení a napínavou atmosféru.
  • AZTÉCKÉ CHRÁMY– i když je tato aréna o něco menší, překvapit vás může svým designem a dobře vymyšlenými úkryty. Je totiž nezbytné schovat se na místě, odkud budete mít dobrou pozici ke střílení a nikdo vás na první pohled neuvidí. Ocitnete se dokonce ve venkovním prostředí, které je výjimečnou předností tyto arény.

DSC_0204
Zvolte si ze široké nabídky jednu z dostupných her, která vás zaujme svým tématem a vezměte s sebou všechny lidi, se kterými si to do poslední chvíle užijete. Hra, jakou je laser game čeká i na vás.