Flegmatická povaha muže


Čas od času se stane, že nám přijde do cesty něco, co nás pořádně rozhodí. A rozhodně ne v dobrým smyslu. Ženy jsou většinou mnohem citlivější a prožívají různé situace více emocionálně než muži. Ovšem pro muže je doslova typické, že se nenechají jen tak něčím vyvést z míry. Jsou flegmatici i ve stavu, kdy se to zrovna nehodí. Co za tím asi vězí?
smích muže

Když nejde o život nejde o nic!

To je snad jejich životné motto. Muži přes to, že jsou neustále souzení za to, jak jim mnoho věcí pořádně nedochází, nebo že jsou často nepraktičtí, dovedou v každé situaci správně vyhodnotit, jestli má cenu se pro daný problém vytočit. Nějakým zázračným způsobem si jednoduše umí říct, že se jedná o maličkosti a banální starosti. I když vidí, že pro ženu se může zdát situace přímo zoufalá, nenechají se tím rozhodit.
muž u lampy

HÁDKY MEZI MUŽI

Mnohem více se setkáváme s tím, že spolu ženy nemluví, protože se dostali do určitého konfliktu. Nehezky se tomu říká i tak, že se spolu poprali jako slepice. Jak už bylo zmíněné, ženy jsou odjakživa citlivé osoby a proto k sobě často chovají nepřátelský postoj. To takoví muži umí řešit problémy hned a bez zbytečných pomluv. Vždy si mezi sebou vyřídí jakékoliv trable a řeknou si všechno na rovinu. A protože jsou to muži a ne žádné bábovky, dovedou přijmout pravdu takovou jaká je. A hlavně – jdou dál! Později se už nevrací zpátky k tomu, co se stalo. A v tom spočívá tajemství lépe zvládnutých hádek.
Co by se měli ženy od mužů naučit?
·        Všechno se za problém pokládat nemůže, někdy se o problém skutečně nejedná.
·        Probrat vše, co vám nedá spát s dotyčným do očí. Jedině tak to bude uzavřená záležitost.
·        Zapomeňte na dohady, vždy si fakta ověřte, pak se teprve hádejte.
·        Nechat věci plavat je někdy to největší vítězství, jaké můžete zažít!
·        Nikdo vám nestojí za to, věnovat mu vaše nervy a zvyšovat si kvůli němu tlak.
·        Nevracet se zpátky k problému je podnět k tomu, že nevznikne další konflikt!