Co je lepší, než kartonová krabice?

Používáte tradiční kartónové krabice? Jistě mají mnoho výhod, ale také mnoho omezení.

Už jste někdy vyzkoušeli plastovou obálku? V tom případě byste to jistě měli udělat, neboť se může klidně stát, že zjistíte, že je to ten nejlepší balicí materiál, který je pro vás naprosto ideální.

Igelitové obálky jsou skvělé k balení textilu a tiskovin, https://www.atlantic.cz/tiskoviny/ ale můžete v nich posílat prakticky libovolný obsah. Vždy se mu dokonale přizpůsobí, neboť jsou pružné, lehké, a přitom pevné a voděodolné.

plastové pytle, zavazadla

Ano, právě voděodolnost je obrovskou výhodou igelitových sáčků. Jakmile přelepíte lepicí klopu, stanou se vodě nedostupné a obsah sáčku nezmáčí ani jedna jediná kapka, a to ani při dlouhodobém pobytu ve vodě. Vždyť si to sami můžete nanečisto vyzkoušet!

Asi jen málokdo z nás si dokáže představit, že by jeho zásilka na cestě k adresátovi dlouhodobě pobývala ve vodě. Nicméně krátký kontakt s vodou ji potká velice snadno. Stačí pořádný liják, déšť se sněhem, vlhký sklad, to všechno odvede svou práci., a vodě jen málokterý papír odolá. Takže zatímco zboží zabalené v polypropylenu bude v bezpečí, to v papíru může mít nemalé problémy. A výsledek pak do velké míry záleží na tom, co konkrétně uvnitř posíláte.

Pokud jde o igelitové sáčky, tak se o obsahu vašeho balíčku nikdo nic nedozví. Nikdo do něj neuvidí, ani náhodou. Vnitřní strana je černá a vnější bílá, což vytváří dokonale nepropustnou vrstvu, takže nebude vidět, co se uvnitř skrývá.
zelené fazolky v sáčku

Nemáte rádi nudu?

Pořiďte si obálky, které budou jedinečné a na první pohled zaujmou. Třeba tím, že budou barevné. Samozřejmě mohou mít rozměry přesně podle vašich představ, takové, které plně odpovídají vašemu zboží – nechte si je vyrobit na míru. A také mohou být opatřeny odnosným uchem, což vaše zákazníky jistě potěší, tím spíše, když se bude jednat o nějaké velké anebo těžké předměty.