Chcete zažít podnikat?

S nebankovní hypotékou budete moci zažít! Peníze lze totiž použít za jakýmkoliv účelem. Můžete si koupit velké ubytovací zařízení někde v horách a pronajímat pokoje turistům nebo můžete začít prodávat jakékoliv zboží ve velkém, nebo budete moci zprovoznit svůj dětský sen a vytvořit si podnikání podle vašich představ. Všechno je možné! Jen se nesmíte bát.

Novinkou v našem světě začíná být dostupná právě americká nebo také nebankovní hypotéka. Obě mají podobný význam a my si teď řekneme o jejich přednostech.
negativní karty
· Odmítnutí v bance? – u nás to rozhodně neplatí! My vás jako klienty nikdy neodmítneme a to ani v případě, že budete mít nějaký prohřešek v minulosti.
· Žádné nahlížení do registrů – to je samozřejmě vhodné pro banky, ale ne pro nebankovní instituce, které se tím zkrátka nezbývají, proto jsou naše produkty výhodné opravdu pro každého.
· Dokazování příjmů? – to je už dávno vyhynulou minulostí. Na tomto základě nefungujeme, takže se můžete spolehnout, že svého zaměstnavatele něčím podobným nebudete trápit.
· Rychle a jednoduše – to je heslo, kterým se řídíme. Všechno vyřídíme za vás, takže je to bez zbytečných poplatků ať už na začátku nebo na konci vyřizování.
Stačí mít nemovitost k zástavě – a dostanete až 70% její odhadní ceny.
Ještě mnohem více informací samozřejmě naleznete u nás: https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.
dům na venkově

Nový domov někde na venkově?

Chcete si za tyto peníze pořídit malý dům? Klidně je to možné. Můžete začít stavět základy nebo kupovat pozemek, protože peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Splácíte je stejně jako u běžné hypotéky, třeba až 30 let, ale s nízkou úrokovou sazbou.

Hypotéku na cokoliv, co si budete přát?

Je to opravdu možné. Už na vás čeká váš splněný sen, tak využijte velice lákavé nabídky, která se vám takto jednoduše nabízí. Všechno samozřejmě dáno podle platných zákonů a také zákonů o ochraně spotřebitele, takže se žádných nepravostí nemusíte obávat.