Selvintech je značkou originality a kvality


V dnešní uspěchané době už většině lidí nezbývá moc času na nějaké ruční práce a je pravdou, že většina rukodělných umění pomalu spíše vymírá. Ale ještě stále se najde pár nadšenců, kteří nechtějí mít svůj domov vyzdobený plastovými šunty z obchoďáků, a kteří dokáží ocenit ruční práci. Právě společnost Selvintech je jedním z těchto nadšenců a věnuje se již po léta výrobě ručně dělaných dekorací a ozdob pro nejrůznější příležitosti, které si můžete zakoupit.

korále

Samozřejmě, že nejvíce dekorací a ozdob se pojí hlavně s vánočními svátky, protože to je období, kdy i lidé, kteří si běžně své domovy moc nezdobí, sáhnou po nějaké té dekoraci a zútulní si domov. Selvintech Vám v tomto směru vychází opravdu hodně vstříc, protože Vám nabízí nejen už předem vytvořené a vystavené dekorace a ozdoby, ale také možnost nechat si vyrobit dekorace na zakázku. Je jen na Vás, jaké tvary a barvy budete po nás žádat, my Vám je vyrobíme.

Nabídka dekorací na zakázku od společnosti Selvintech se však nevztahuje pouze na soukromé osoby, ale také je připravena pro firmy a podnikatele, kterým jsme ochotni vytvořit dekorace například s logem jejich společnosti a podobně, které mohou posléze využít k vyzdobení kanceláří a obchodů nebo jako dárek pro jejich obchodní partnery a podobně.

výzdoba

Kromě toho, že Vám společnost Selvintech nabízí vysoce kvalitní a opravdu jedinečné ručně dělané ozdoby a dekorace, pro Vás má připravenou také skvělou možnost přivýdělku. Můžete se stát jedním z našich výrobců těchto krásných dekorací a ozdob. My Vám zajistíme materiál, předlohy a návod a Vy nám pak jen pošlete hotové výrobky, za které dostanete zaslouženou odměnu. Jde o velmi jednoduchou manuální práci, kterou zvládne postupem času naprosto každý.

Ať už tedy máte zájem od originálně dekorace či o jejich výrobu, vždy kontaktujte naši společnost.

4.2
04