Dopřejte svému interiéru dokonalý vzhled


Když vybavujete svou domácnost, nemyslíte pouze na to, aby vybavení bylo kvalitní, plně funkční a za dostupnou cenu, ale také na své pohodlí. Když pořizujete kuchyň, přemýšlíte, jestli se Vám v ní bude dobře vařit. Když vybavujete obývací pokoj a vybíráte pohovku, tak v první řadě myslíte na to, jestli se na ní bude dobře sedět a odpočívat a když kupujete postel do ložnice, tak chcete, aby se na ní pohodlně leželo.

dřevo
No a co pohodlí pro Vaše nohy? Nechcete přece chodit po studené dlažbě či po starém škrábavém koberci? My pro Vás máme dokonalé řešení pro pohodlí vašich nohou. Námi nabízená vinylova podlaha click je velmi příjemná nejen na pohled, ale také samozřejmě i na dotyk. Je skvělým řešením pro zem v každém interiéru a je možné ji dokonce použít i na schody či do koupelny.

Vysoce kvalitní vinylové podlahy click svým povrchem připomínají dřevo, a přitom nevyžadují tak namáhavou péči jako dřevo. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které mají skvělou tepelnou propustnost a můžete pod ně nainstalovat i vytápění. Tyto plovoucí podlahy jsou vybaveny patentovaným zaklikávacím systémem, díky kterému je pokládka velmi jednoduchá, není k ní potřeba žádné lepidlo a ani speciální nářadí.

rámeček

I když jde o kvalitní produkt a jeho pokládka je snadná, tak je potřeba před jeho položením nejdříve zarovnat a upravit povrch, aby se jednotlivé dílce neprohýbaly a tím pádem nepoškodily. Před položením můžete pod tento produkt vložit podložku, která snižuje kročejový hluk, a která je přímo od výrobce určená pod tento druh výrobku.

S naší skvělou vinylovou podlahou click zaručeně dokonale doladíte vzhled Vašeho interiéru a získáte pohodlí pro své nohy. Dopřejte si i Vy tuto vysokou kvalitu za velmi příznivou cenu.